مجموعه آزمون یار

شرکت راهبردهای نوین دانش (موسسه سنجش علمی آزمون‌یار) در سال 1379 با هدف ارتقای سطح کیفی آموزشی شروع به فعالیت در زمینۀ جامع‌ترین بانک سؤالات تستی و تشریحی و مطالب درسی در تمام مقاطع تحصیلی و برگزاری آزمون‌های استاندارد و متنوع آموزشی در استان تهران و سایر شهرستان‌ها نمود.

مرکز سنجش علمی آزمون‌یار از بدو تاسیس، هدف خود را تولید خدمات و ابزارهای آموزشی ویژۀ مراکز آموزشی قرار داده و همواره در این راستا حرکت نموده است.

خدمات و ابزارهای آموزشی تولید شده در این مرکز با توجه به واقع‌بینی و منطبق بر نیازهای روز می‌باشد.

آغاز فصلی نو

در سال 1396 فصلی نو در آزمون‌یار آغاز شد.
با همفکری و همکاری اساتید مجرب، به تهیه و تولید تدریس تصویری کتاب درسی پرداخته شد.

در ابتدا محصولات، به صورت کتاب به همراه دی‌وی‌دی‌های آموزشی شروع و عرضه شد و با پذیرش مدارس و دانش آموزان، سطح کیفی ارتقاء پیدا کرد و همچنان هم با نظرات و پیشنهادهای سازندۀ مخاطبان محصولات رو به ارتقاء می باشند.

هدف آزمون‌یار در سایت azmoonyar.com

رویکرد آموزشی جدید، تسلط دانش‌آموزان بر محتوای جزء به جزء کتاب درسی به همراه تست‌های متنوع تشریحی، استاندارد و کاربردی است.
سایت آموزشی و علمی آزمون‌یار دارای یک مثلث آموزشی است که با نظارت دبیران و مشاوران مجرب بر روند آموزشی دانش‌آموزان به طور دقیق بررسی و انجام می‌شود.

معلمان آزمون یار

کادر علمی موسسۀ سنجش آزمون‌یار مجموعه‌ای از بهترین دبیران با سابقۀ و روزمۀ درخشان و علمی که همگی در مدارس برتر استان تهران در حال تدریس هستند که می‌توانید از اینجا بیشتر با آنها آشنا شوید.

اعتبارنامه‌های آزمون یار

آزمون یار و مراکز آموزشی

موسسۀ سنجش علمی آزمون‌یار همواره خود را در کنار مرکز آموزشی قرار داده و معتقد به ارائۀ خدمات آموزشی از طریق مدارس و مراکز آموزشی است نه به طور مستقل و در طول آنها.

سنجش علمی آزمون‌یار در کلیۀ مراحل، اصل صداقت را سرلوحۀ کار خود قرار داده و همواره در ارایۀ گزارشات و تولید خدمات، بدون پرهیز از بزرگنمایی سعی در ارایۀ خدمات دقیق و صادقانه می‌نماید. آزمون‌یار افتخار دارد به اطلاع برساند تا کنون بیش از 7000 مرکز اعم از سازمان‌ها، ادارات، آموزشگاه‌ها، مدارس سراسر کشور از خدمات آن استفاده نموده‌اند.